HERKESE MERHABA! |Admin Postu|

kpop kutusu admin postu
Snsd Üyesi Taeyeon

Herkese merhaba ! Şu an bu yazıyı okuyanlara çok teşekkür ederim.

Size, kendimi tanıtarak başlamam daha iyi olacaktır. 20 yaşındayım. 2012-2013’ten beri Kore müziği hayatımda önemli bir yere sahip. Başta bu kadar seveceğimi bende bilmiyordum. Kendimi yalnız hissettiğim bir dönemde Kore dizileri ile tanışmıştım. Kore dizileri ile tanıştıktan birkaç ay sonra K-pop’u keşfettim. K-pop çok güçlüydü. Hiç görmediğim bir tarzdı. En az 4-5 kişilik gruplar, renkli kıyafetler, makyajlı tertemiz yüzler, farklı konseptler, canlı klipler ve dans edip şarkı söyleyen insanlar. Hayran olmamak imkansızdı. O dönem grupları da çok güçlüydü. Bu müzik tarzıyla tanıştığım için kendimi her zaman şanslı gördüm. Çünkü kesinlikle ön yargılarımı yıkmam da, daha açık görüşlü olmam da önemli bir yeri var.

 

Admin postu HERKESE MERHABA!
Red Velvet Üyesi Wendy

Bu siteden biraz bahsedecek olursam. Bu sitenin tek adminiyim. Bu siteyi kurmamın nedenlerinden biri de grupları daha yakından tanımak. Yeni grupları neredeyse hiç bilmiyorum. Bu sitede yapacağım tanıtımlar benim de yeni grupları öğrenmemi sağlayacak.

 

KPOP NEDİR? bölümünde K-pop sektörünü tanıtacağım. KPOP YENİ! bölümünde yeni çıkmış şarkıların haberini yapacağım. KPOP ŞİRKETLERİ ve KPOP GRUPLARI bölümlerinde şirket, grup tanıtımları yapacağım. ADMİN POSTU bölümünün ise dertleştiğimiz, bol bol konuştuğumuz bir bölüm olmasını diliyorum.

Herkese merhaba!

Seventeen Üyesi S.Coups
 

 

Bu yazım da ilk admin postu olduğu için biraz size açılmak istiyorum.

Bu yazımın kısa olmasını istediğim için kaç kere yazıp yazıp sildim bilemezsiniz...

3 yıldır Korece şarkı söyleme yarışmalarına katılıyorum. Ön elemeyi hiç geçemedim. Şarkı coverladığım bir ınstagram, bir Youtube hesabım var. Ama bu hesaplarımda da maalesef iyi değilim. Fazlasıyla başarısızım. Ve belkide yeteneksiz.

Kendimi bildim bileli hayalim, insanların ben şarkı söyleyince rahatlaması ve mutlu olması. Ben öldükten sonra bile bu dünyada benim söylediğim şarkıları dinleyen insanların olması. Ama bu benim düşündüğüm gibi kolayca gerçekleşen bir şey değilmiş, zamanla anladım. Zaman ilerledikçe bu hayallerimi gerçekleştirmem zorlaşıyor. Kendime inancımı kaybediyorum. Ve bu da beni boğuyor gibi hissediyorum.

Ama zamanla büyüdüğümü hissediyorum. Herkes hayallerini gerçekleştirebilecek şansa sahip değil. Hayallerim benimle var olmaya devam etse de gerçeğe dönüşme ihtimalinin çok düşük olduğunu artık biliyorum.

 

 

kpop pandora kutusu 1.admin postu
IU

 

Şu an bu yazıya okuyanlara önerim ; Gerçekçi hayaller kurun. Ve en baştan kendinize tam anlamıyla güvenin. Bu hayali gerçekleştirmenize yardım edecek insanlar bulun. Ve en önemlisi kuru inançla hiçbir şey olmuyor,planlama yapın işe koyulun!

Bu site içinse söylemek istediğim şu; Belki bu site kimsenin dikkatini çekmeyecek, belki kendi kendime konuşacağım. Ama yinede yazmaya devam edeceğim. Çünkü bu site benim hayallerime tutunduğum son dalım.

Umarım bir gün, sitem sizin dikkatinizi çekebilir. Yazımı okuyan herkese çok teşekkür ederim…

Bir gün kalplerinize dokunmak dileğiyle ilk admin postumu burada bitiriyorum.

herkese merhaba!
Taeyeon I MV

Bu yazımı okudunuz mu?

Everglow grubu | Kpop grupları

EVERGLOW GRUBU |KPOP GRUPLARI|

Everglow grubunu daha yakından tanıyalım! Üyeler ve merak ettikleriniz!

Sizin de anlatmak, konuşmak istediğiniz, sohbet etmek istediğiniz konular varsa; buyrun yorumlarda buluşalım! ↴

HERKESE MERHABA! |Admin Postu|” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir